gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

  • LM uzsāk darbu pie Darba aizsardzības jomas attīstības plāna 2011.-2013.gadam izstrādes

Paziņojums

Labklājības ministrija uzsāk attīstības plānošanu darba aizsardzības jomā - Darba aizsardzības jomas attīstības plāns 2011.-2013.gadam.

Attīstības plānošanas dokuments tiek izstrādāts laikposmā no 2010.gada 13.maija līdz 2010.gada 1.oktobrim.

Attīstības plānošanas mērķis ir nodrošināt pakāpenisku letālo nelaimes gadījumu darbā skaita samazināšanos, veicinot drošu un veselībai nekaitīgu darba vidi uzņēmumos, darba mūža pagarināšanos un visas sabiedrības labklājības līmeņa paaugstināšanos.

Attīstības plānošanas dokumenta plānotais termiņš ir no 2011.gada līdz 2013.gadam.

Sabiedrības iespējas līdzdarboties ir piedaloties starpinstitūciju darba grupas sanāksmēs, kā arī sūtot priekšlikumus uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Lūdzam pieteikties līdzdalībai līdz 2010.gada 16.augustam pa tālruni 67021526 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot kontaktinformāciju (vārdu, uzvārdu, adresi, tālruni un e-pastu) un vēlamo līdzdalības veidu.

Precizēta informācija par sabiedrības līdzdalības iespējām tiks ievietota Labklājības ministrijas mājaslapā un nosūtīta uz sabiedrības pārstāvja norādīto e-pastu.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā amatpersona ir Labklājības ministrijas Darba departamenta Darba attiecību un darba aizsardzības politikas nodaļas vadošā referente Māra Vīksne, tālrunis 67021526, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..