gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

LM organizētās konsultatīvās padomes

 

Nosaukums

Kontaktpersona

Kontaktinformācija

1.

Invaliditātes lietu nacionālā padome

Sociālās iekļaušanas politikas departamenta vecākā referente Ruta Veidliņa

Tālrunis: 67782951, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

2.

Darba lietu trīspusējās sadarbības apakšpadome (DLTSA)

Darba attiecību un darba aizsardzības politikas departamenta vecākā eksperte Astra Pilsuma

Tālrunis: 67012518, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

3.

Sociālās drošības apakšpadome (SDA)

Sociālās apdrošināšanas departamenta vecākā referente Kristīne Zirnīte

Tālrunis: 67021520, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

4.

Sociālā darba speciālistu sadarbības padome

Metodiskās vadības un kontroles departamenta direktora vietniece Ilze Skrodele-Dubrovska

Tālrunis: 67021662, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5. Demogrāfisko lietu padome Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākā referente Kristīne Venta-Kittele

Tālrunis: 67021610, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

6.

Apmācību komisija apmācību jomu, izglītības programmu, profesiju, sociālo un profesionālo pamatprasmju noteikšanai

Darba tirgus politikas departamenta vecākais referents Raimonds Brīdaks

Tālrunis 67021511, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

7.

Sociālo pakalpojumu attīstības padome

Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā referente Elvīra Grabovska,

Sociālo pakalpojumu departamenta vecākā eksperte Sigita Rozentāle

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
8. Senioru lietu padome Sociālās apdrošināšanas departamenta vecākā referente Irēna Salmane Tālrunis: 67021556, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
9. Bērnu lietu sadarbības padome Bērnu un ģimenes politikas departamenta vecākā referente Kristīne Venta-Kittele Tālrunis: 67021610, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
10. Sociālo uzņēmumu komisija Darba tirgus politikas departammenta projekta koordinators Raitis Bukovskis Tālrunis: 67021698, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..