gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Sociālais darbs

Politikas mērķis: radīt vienotu sistēmu, kas nodrošina atbalstu iedzīvotājiem sociālo problēmu mazināšanā.

Politikas rezultāts: sociālais dienests iedzīvotājiem nodrošina nepieciešamo atbalstu sociālo problēmu mazināšanā.

Galvenie politikas rezultatīvie rādītāji: 

Marts pasaulē tiek atzīmēts kā sociālā darba mēnesis, kura laikā sabiedrības uzmanībai pastiprināti tiek akcentēti ar sociāla darba profesiju saistīti aspekti, problēmas un iespējamie risinājumi. Marta trešajā nedēļā kā jau ierasts projekta “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros organizējam ikgadējo konferenci sociāla darba speciālistiem. Šogad konference notiks 2020. gada 20. martā. Šī gada konferences tēma ir sociālā darba profesijas attīstība.

Konferencē “Sociālā darba profesijas attīstība” vēlamies atgādināt par sociālā darbinieka sūtību - būt pārmaiņu aģentam, kurš, izprotot savu klientu vajadzības, iestājas par šo vajadzību īstenošanu, attīsta jaunus pakalpojumus un sekmē mūsdienīga sociālā darba attīstību.

Konferences pirmajā daļā dalīsimies ar starptautiskiem pieredzes stāstiem par sociālā darbinieka iniciatīvu un spēju veikt pozitīvas izmaiņas savā iestādē, kopienā un sistēmā, kā arī runāsim par mūsdienīgu sociālā darba izglītību un par globālajām izmaiņām nākotnē, kas ietekmēs sociālā darba virzību un attīstību.

Konferences otrajā daļā iepazīsim Latvijas sociālo darbinieku stāstus par pieredzi, sajūtām un redzējumu sociālā darba jomas attīstībā.

Konferences noslēgumā aicinām dalībniekus piedalīties Gada balvas "Labākais sociālais darbinieks Latvijā 2019" pasniegšanas ceremonijā.

Konference notiks Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, Raunas ielā 12, no plkst. 10:00 līdz 18:00, reģistrācija no plkst.9:00.

Papildus, turpinot pagājušā gadā iesākto, arī šajā konferencē piedāvājam iespēju apmeklēt Resursu tirgu, kura ietvaros par saviem pakalpojumiem, pieejām un metodēm stāstīs valsts un pašvaldību iestādes, nevalstiskās organizācijas un sociālie uzņēmumi. Resursu tirgus norisināsies Vidzemes koncertzāles telpās no plkst. 9.00 līdz 14.00.

Paralēli konferences pamatprogrammai un Resursu tirgum sadarbībā ar Cēsu novada domi, Cēsu novada pašvaldības aģentūru "Sociālais dienests" un Baltijas HIV asociāciju organizējam HIV testēšanas dienu, kur konferences dalībniekiem un Cēsu pašvaldības iedzīvotājiem būs iespēja veikt HIV eksprestestus. Organizējot šo pasākumu, vēlamies pievērst gan sabiedrības, gan sociālās jomas speciālistu uzmanību HIV izplatības aktualitātei Latvijā.  HIV testēšanas punkts būs atvērts 20. martā no plkst. 9.30 līdz 14.00 Pastariņa sākumskolā (pretī Vidzemes koncertzālei), Raunas ielā 7, Cēsīs.

Lai pieteiktos konferencei, lūdzam līdz 09. martam aizpildīt reģistrācijas anketu ŠEIT

Dalība konferencē ir bez maksas, vietu skaits ierobežots. Konference tiks straumēta tiešraidē. Ierobežotā vietu skaita dēļ dalība konferencē pēc organizatoru lēmuma var tikt atteikta, pamatojoties uz nepieciešamību nodrošināt dalībnieku reģionālo pārklājumu.

Pēc konferences dalībniekiem par dalību pasākumā tiks izsūtīts apliecinājums elektroniskā formātā.

Konferences laikā tiks filmēts un fotografēts, un materiāli var tikt izmantoti Labklājības ministrijas īstenoto pasākumu ilustrācijai bez atlīdzības un autortiesību piemērošanas.

Konference tiek īstenota ar ESF atbalstu projekta Nr. 9.2.1.1/15/I/001 “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās” ietvaros.

Apakškategorijas

AUTO-imported from old system

AUTO-imported from old system

AUTO-imported from old system
AUTO-imported from old system