gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Kā piedalīties?

Lai aktīvi līdzdarbotos Eiropas gada (2010) īstenošanā un paustu gatavību risināt sociālo atstumtības un nabadzības un ar tās mazināšanu saistītos jautājumus, jebkura organizācija (piemēram, biedrības, nodibinājumi, arodbiedrības, darba devēju organizācijas, reliģiskās organizācijas u.c.) ir aicinātas piedalīties.

Atbalstāmās darbības ir šādas:

  • Atbalstot Eiropas gada (2010) pamatprincipus, organizācijas savās interneta mājas lapās var publicēt sasaisti ar Eiropas gada (2010) Eiropas Komisijas mājas lapu: http://2010againstpoverty.eu un/vai uz Labklājības ministrijas mājas lapu: www.lm.gov.lv, kā arī izvietot banerus un publicēt tematiskus rakstus;
  • Līdzdarboties Eiropas gada (2010) plānāpdf.gif - 641 B iekļauto aktivitāšu īstenošanas procesāpdf.gif - 641 B;
  • Organizēt aktivitātes, kas sekmē Eiropas gada (2010) mērķu un pamatprincipu sasniegšanu.
Ja organizācija vēlas organizēt atsevišķu aktivitāti, kas sekmēs Eiropas gada (2010) mērķu un pamatprincipu sasniegšanu, piemēram, seminārus, apaļos galdus, apmācības, konferences, sociālus un radošus pasākumus, un vēlas izmantot Eiropas gada (2010) logo, nepieciešams aizpildīt pieteikuma veidlapuexcels.gif - 643 B un nosūtīt Eiropas gada (2010) kontaktpersonai Labklājības ministrijā uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Labklājības ministrijas speciālisti izskatīs piedāvājumu un 5 darba dienu laikā sniegs elektronisku atbildi. Ja organizācijas izvēlētā darbība sekmēs Eiropas gada mērķa un pamatprincipu sasniegšanu, atbildes vēstulē tiks nosūtīts Eiropas gada (2010) logo un cita nepieciešamā informācija. Aktivitāte tiks iekļauta atbalstāmo pasākumu Eiropas gada (2010) pasākumu īstenošanas grafikā.

Izmantojot Eiropas gada (2010) vārdu un logo, organizācija apņemas organizēt pasākumus un aktivitātes, kas atbilst Eiropas gada (2010) pamatprincipiem.