gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

cinai_pret.gif - 10.98 KB
 Aktualitātes
  • RĪGA VIENO: CILVĒKI. IESPĒJAS. ATBALSTS. PUBLISKAIS PASĀKUMS CENTRĀLAJĀ DZELZCEĻA STACIJĀ

CETURTDIENA, 28.OKTOBRIS
12.00-19.00

Ar Eiropas Komisijas atbalstu 28.oktobrī tiks īstenots lielākais publiskais Eiropas gada (2010) pasākums Latvijā. Rīgā, Centrālajā stacijā un tirdzniecības centra Origo telpās visas dienas garumā no 12.00-19.00 notiks publisks pasākums „RĪGA VIENO: Cilvēki. Iespējas. Atbalsts". Dienas gaitā darbosies informatīvie stendi, kuros būs pieejama informācija par palīdzības atbalsta iespējām grūtībās nonākušiem cilvēkiem un palīdzības sniegšanas iespējām tiem, kuri gatavi sniegt atbalstu. Uz skatuves visas dienas garumā uzstāsies atpazīstami mākslinieki un priekšnesmumus sniegs arī bērni no SOS ciematiņa Valmierā, sieviešu ar īpašām vajadzībām biedrības „Aspazija" dalībnieces, bērni no Strazdumuižas neredzīgo skolas, pensionāru ansamblis u.c.

Pasākuma laikā tiks veidota lielākā pogu karte Latvijā. Ikviena poga, kas piestiprināta kartē, atzīmēs labos darbus, ko ikdienas veicam, lai palīdzētu saviem tuvākajiem vai citiem līdzcilvēkiem. Lai piepildītu karti, savu pogu par labajiem darbiem līdzi paņemt aicināts ikviens!

Pasākuma atklāšanā plkst. 12.00 piedalīsies Vaira Vīķe Freiberga, Eiropas gada (2010) Labas gribas vēstniece; Nils Ušakovs, Rīgas mērs; Iveta Šulca, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja u.c.

 

PIEKTDIENA, 29.OKTOBRIS

29.oktobrī notiks konference, kur tiks pārstāvētas gan Latvijas, gan Eiropas nevalstiskās organizācijas. To veidos divas daļas - paneļdiskusija un praktiskās sesijas (darba grupas), kurās dalīsies pieredzē dažādas Latvijas un ārvalstu NVO.  Konferences laikā paredzēts apskatīt līdz šim vēl nebijušus risinājumus un meklēt jaunas idejas un iniciatīvas nabadzības un sociālās atstumtības mazināšanai.

 

plakatas_rigavieno.png - 92.58 KB