gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 


 28.marts

 

Tiešsaistē norisināsies diskusija par paaudžu solidaritāti
Aicinām rīt, 28.martā no plkst.12:00 līdz 13:00 tiešsaistē www.esmaja.lv vērot diskusiju no Valmieras par paaudžu solidaritāti.
Šoreiz diskusija norisināsies ārpus ierastās ES mājas - Valmierā, kur par paaudžu solidaritāti Vidzemes augstskolas bibliotēkas klusajā lasītavā diskutēs Daile Goba (biedrības „Valmieras pilsētas pensionārs" priekšsēdētāja), Dāvis Sirmais (Valmieras jaunatnes centra „Vinda" direktors) un Zane Bērziņa (Vidzemes Mūžizglītības centra izglītības metodiķe).
Diskusiju vadīs žurnālists Ansis Bogustovs.
Diskusijā eksperti meklēs atbildes uz jautājumiem, kā paaudžu solidaritāti redz Valmieras seniori un jaunieši, kādas iemaņas nepieciešamas senioriem, cik aktuālas ir mūžizglītības programmas un kā dažādas paaudzes sadarbojoties var uzlabot savas dzīves kvalitāti.
Eiropas sabiedrībai kļūstot aizvien vecākai un tādējādi radot jaunus izaicinājumus izaugsmei un sociālai kohēzijai, Eiropas Savienība 2012.gadu ir pasludinājusi par gadu aktīvai novecošanai un paaudžu solidaritātei.
Arī turpmāk reizi mēnesī tiešsaistē www.esmaja.lv notiks diskusijas, lai apspriestu dažādus ar Eiropas Savienību saistītas aktuālas tēmas.