gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Lai atbalstītu ģimenes, kuras audzina un aprūpē bērnus ar funkcionāliem traucējumiem, kā arī sekmētu šo bērnu vecāku iekļaušanos darba tirgū, „Velku biedrība" Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītā projekta „Motivācijas programma sociālās atstumtības riskam pakļautiem vecākiem, kuri aprūpē bērnu ar funkcionāliem traucējumiem, iesaistīšanai darba tirgū" (granta līguma nr.: VPD1/ESF/NVA/06/GS/3.3.1.1./0001/0223/15),  ietvaros ir izdevusi divas grāmatas:

„Motivācijas programma sociālās atstumtības riskam pakļautiem vecākiem, kuri aprūpē bērnu ar funkcionāliem traucējumiem, iesaistīšanai darba tirgū" un zviedru bērnu psihiatres Dr. med. Beritas Lāgerheimas grāmatu, kas domāta gan vecākiem, gan profesionāļiem „„Es arī attīstos!" rokasgrāmata par bērna ar funkciju traucējumiem attīstības iespējām un ierobežojumiem ģimenē un apkārtējā vidē", kuras tulkojumu latviešu valodā arī ir atbalstījusi Bērnu un ģimenes lietu ministrija.

Vienlaikus „Velku biedrība" ikdienā atbalsta vecākus gan ar informāciju, gan piedāvā praktiskas nepieciešamo zināšanu apguves iespējas, kā arī visā Latvijā veido vecāku atbalsta grupu tīklu ģimenēm, kurās aug bērns ar īpašām vajadzībām. Darbojoties vecāku atbalsta grupās, ģimenes gūst emocionālu atbalstu, savstarpēju pieredzes apmaiņu un palīdzību aktuāli jautājumu risināšanā. 

Plašāku informāciju par biedrību, kā arī minētās grāmatas iespējams saņemt nevalstiskajā organizācijā „Velku biedrība" -
adrese: Rīga, Āzenes iela 14/24 - 115. istaba,
tālrunis: 67089147 vai mob. tel. Ivars Velks +371 26555205; Liāna Velka +371 29101392
e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
biedrības mājas lapa:www.velki.lv

es_attistos1.jpg - 9.9 KB  es_attistos2.jpg - 8.22 KB