gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

  • 18. augustā Rundāles pilī jaunieši no audžuģimenēm spēlēs "Minhauzena precību" pēdējo izrādi

Noslēdzot sezonu, sestdien, 18. augustā pulksten 19.00 Rundāles pilī notiks jauniešu radošās apvienības "Opā opā" iestudētās komēdijas "Minhauzena precības" noslēguma izrāde. Pirms izrādes (līdz plkst.18:00) par atsevišķu samaksu būs iespēja aplūkot pili, ziedošo Rundāles pils dārzu un piedalīties bezmaksas radošajās darbnīcās visai ģimenei.

Jauniešu radošā apvienība "Opā, opā" izveidota pirms 10 gadiem, lai ar drāmas terapiju palīdzētu atgūties bērniem, kas cietuši no vardarbības. Arī šajā izrādē kopā ar topošajiem aktieriem un režisoriem piedalās talantīgi jaunieši no audžuģimenēm un bērnu nama "Apīte", kas savas lomas spēlē ar īpašu aizrautību. "Esmu pārsteigts par šo jauniešu profesionālo sniegumu," pēc izrādes noskatīšanās Rīgā "Splendid palace" teica Latvijas Republikas tiesībsargs Juris Jansons. Arī citi skatītāji atzīst, ka jauniešu aizrautība un degsme uz skatuves uzrunā un sniedz patiesu baudījumu.

"Minhauzena precības" ir izrāde visai ģimenei. Tā iestudēta kā krāšņs pasākums baroka laika atmosfērā, jautrā gaisotnē ar jokiem, mūziku, radošajām darbnīcām un citiem pārsteigumiem izrādes pārtraukumā, tāpēc līdzi jāņem fotoaparāti!

Biļetes uz izrādi Rundāles pilī nopērkamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, mājaslapā http://www.bilesuparadize.lv un pirms izrādes. Biļešu cena: Ls 3.

Augustā izrāde skatāma arī citās Latvijas pilsētās:

11.08.2012. Tukuma rajonā, Jaunpilī - Viduslaiku svētkos "Spēks un daile"

17.08.2012. plkst. 12.30. Strazdumuižas ciemata svētkos un 18.00 Rīgas svētku laikā Jēkaba Kazarmās Torņa ielā 4.

18.08.2012. plkst. 19.00 Rundāles pilī - izrādes „Minhauzena precības" sezonas noslēgums