gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 9.marta lēmums 2016/344 par Eiropas platformas izveidi sadarbības stiprināšanai nolūkā novērst nedeklarēto darbu

2016.gada 9.martā tika pieņemts Eiropas Parlamenta un Padomes lēmums 2016/344 par Eiropas platformas izveidi sadarbības stiprināšanai nolūkā novērst nedeklarēto darbu (turpmāk – lēmums).

Ar lēmumu tiek izveidota Platforma, kurā piedalās dalībvalstu pārstāvji, Eiropas Komisijas pārstāvji, Eiropas Savienības līmeņa nozaru sociālo partneru pārstāvji. Vienlaikus kā novērotāji Platformā darbojas Eiropas Savienības aģentūru, Starptautiskās Darba organizācijas, kā arī EEZ valstu pārstāvji.

Platforma veicina Eiropas Savienības un dalībvalstu efektīvākas darbības, ar kurām tiecas uzlabot darba apstākļus, veicināt integrāciju darba tirgū un sociālo iekļaušanu. Platformas mērķis ir stiprināt sadarbību starp dalībvalstu iestādēm, uzlabot dalībvalstu iestāžu un citu iesaistīto dalībnieku spējas novērst nedeklarēto darbu, kā arī palielināt sabiedrības izpratni par nedeklarēto darbu.

Platformas ietvaros ir paredzēts apmainīties ar paraugpraksi un informāciju, attīstīt pieredzi un analīzi, popularizēt un atbalstīt inovatīvas idejas pārrobežu sadarbībai, kā arī sekmēt horizontālu sapratni par nedeklarētā darba jautājumiem.

Eiropas Parlamenta un Padomes 2016.gada 9.marta lēmums 2016/344 par Eiropas platformas izveidi sadarbības stiprināšanai nolūkā novērst nedeklarēto darbupdf.gif - 641 B


Kontaktpersona:
Darba attiecību un darba aizsardzības politikas departamenta direktora vietniece Ineta Vjakse (tālr.:67021570, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)