gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

 

Lai stiprinātu tēvu lomu un veicinātu aktīvāku vīriešu iesaisti ģimenes dzīvē, Labklājības ministrija sadarbībā ar vecāku organizāciju "Mammāmuntētiem.lv" un biedrību "Tēvi" 2019. gada 21. novembrī plkst. 11.00 ar ekspertu diskusiju atklās informatīvu kampaņu "Tēt, esi unikāls!". 

Kampaņas "Tēt, esi unikāls!" atklāšanā tiks pārrunāta Latvijas situācija un pieejamie valsts atbalsta mehānismi, iezīmēti izaicinājumi un nākotnes perspektīvas tēva lomas stiprināšanai, kā arī stereotipu mazināšanai par tradicionālajām dzimumu un vecāku lomām ģimenē un sabiedrībā. 

Diskusijā piedalīsies: 
Ingus Alliks, Latvijas Republikas Labklājības ministrijas valsts sekretārs;
Inga Akmentiņa – Smildziņa, vecāku organizācijas "Mammāmuntētiem.lv" vadītāja;
Elīna Kļaviņa, biedrības "Tēvi" vadītāja;
Kārlis Gedrovics, biedrības "Tēvi" valdes loceklis, uzņēmuma "Inspired" vadītājs; 
Toms Grēviņš, radio Pieci ētera personība, diskusijas moderators un citi eksperti. 

Informatīvās kampaņas "Tēt, esi unikāls!" atklāšanas ekspertu diskusija būs skatāma arī tiešraidē Labklājības ministrijas Facebook lapā. Diskusijas norises vieta: "Mammāmuntētiem.lv" birojs, Brīvības iela 40, Rīga. 

Mediju pārstāvji ir aicināti apstiprināt klātbūtni diskusijā līdz 20. novembrim, zvanot pa tālruni 29105225 vai rakstot: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.