gerbonis
Labklājības ministrija
Vājredzīgajiem - Lielie burti
  •  
  •  
  •  

Labklājības ministrija 18 septembrī Daugavpilī rīko reģionālo diskusiju par sociālo uzņēmējdarbību. Tajā  varēs uzzināt visu aktuālo informāciju par sociālo uzņēmējdarbību, finansējuma saņemšanu, izprast šīs nozares mītus un realitāti, kā arī dzirdēt sociālā uzņēmēja pieredzes stāstu un piedalīties praktiski radošajā nodarbībā.

Par to, ka ir un kas nav sociālā uzņēmējdarbības Latvijā, kāda ir pašreizējā situācija un aktuālā statistika par šādiem uzņēmumiem, arī par to, kā iegūt sociālā uzņēmuma statusu, un kādas ir biežāk pieļautās kļūdas, pretendējot uz šādu statusu stāstīs  LM  Darba tirgus politikas departamenta ESF projekta “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai” vadītājs Juris Cebulis. Savukārt attīstības finanšu institūcijas “Altum” Sociālās uzņēmējdarbības daļas vadītāja Kristīne Segliņa pastāstīs par granta saņemšanas nosacījumiem, dalīsies ar ieteikumiem, kā sagatavot veiksmīgus finansējuma pieprasījuma projektus, kā arī atklās biežāk pieļautās kļūdas finansējuma pieprasījuma projektos.

Lai pēc iespējas labāk izprastu sociālā uzņēmuma darbības specifiku, ikdienu un izzinātu šīs nozares būtiskākos izaicinājumus, diskusijā būs iespēja uzklausīt Jēkabpils sociālā uzņēmuma “Domus atbalsts” pieredzes stāstu, ko atklās uzņēmuma dibinātāja Kristīne Ozola.

Tāpat diskusijas dalībniekiem būs iespēja piedalīties praktiski radošajā nodarbībā “Iededz sevī sociālā uzņēmēja dzirksti!”, lai trenētos skaidri noformulēt un prezentēt publikai savu sociālā biznesa ideju. Nodarbību vadīs biedrības “ZINIS” vadītāja, biznesa trenere Vita Brakovska. Diskusija noslēgsies ar kopīgām sarunām un debatēm, lai rastu atbildes uz  visiem sev interesējošiem jautājumiem par sociālo uzņēmējdarbību.

Diskusija norisināsies no plkst.11.00 līdz 13.30 LIAA Daugavpils biznesa inkubatora telpās, Viestura ielā 2. Dalība diskusijā ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties uz diskusiju var, līdz 15. septembrim aizpildot tiešsaistes anketu. Pieteikuma anketa un programma pieejama http://ejuz.lv/ub8 un Labklājības ministrijas sociālā tīkla Facebook lapā https://www.facebook.com/labklajibasministrija/, sadaļā “Pasākumi”. Papildu informācija: Līga Ivanova, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 26464686.